Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Kielce, Plac Niepodległości 1 KielceUlica: Plac Niepodległości 1
Kod pocztowy: 25-506
Miejscowość: Kielce
Gmina: M. Kielce
Województwo: Świętokrzyskie

Sprawdź aktualne informacje na temat dworca PKP Kielce. Dowiedz się jak kupić bilet na dworcu Kielce.

Udogodnienia dla podróżnych na dworcu Kielce

Usługi na dworcu PKP Kielce to szeroki wachlarz możliwości dla podróżnych. Od sprzedaży biletów i udostępnienia informacji o rozkładzie jazdy, po usługi gastronomiczne i sklepy z pamiątkami. Dworzec PKP Kielce oferuje również usługi bagażowe oraz możliwość wynajęcia sal konferencyjnych. Dodatkowo, na dworcu dostępne są usługi bankowe oraz punkty sprzedaży biletów na transport miejski. Dworzec PKP jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, oferuje dostępność dla wózków inwalidzkich oraz windy. Wszystkie usługi funkcjonują przez całą dobę, zapewniając wygodę i komfort podróży dla wszystkich pasażerów.

Rozkład jazdy PKP Kielce

Aby dowiedzieć się, jaki jest aktualny rozkład jazdy pociągów PKP na dworcu Kielce, wystarczy wejść do głównej części budynku. Wewnątrz przygotowano tablice informacyjne zawierające najważniejsze informacje o pociągach, takie jak godzina odjazdu, peron, z którego wyruszy pociąg oraz kierunek podróży. Rozkład jazdy można sprawdzić także w urządzeniu mobilnym przez Internet. PKP udostępnia informacje na temat planowanych przejazdów na oficjalnej stronie spółki.

Dojazd i parking

W sąsiedztwie dworca znajduje się kilka przystanków autobusowych, co znacząco ułatwia dojazd. Autobusy jeżdżą tam regularnie i zgodnie z rozkładem jazdy. Dla samochodów prywatnych pod samym dworcem PKP Kielce znajduje się płatny, przestronny parking. Na parkingu również można zamówić taksówkę.


Liczba wyświetleń: 1813

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 21:49:34

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy