Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Jelenia Góra, 1-go Maja 77 Jelenia GóraUlica: 1-go Maja 77
Kod pocztowy: 58-500
Miejscowość: Jelenia Góra
Gmina: M. Jelenia Góra
Województwo: Dolnośląskie

Informacje na temat dworca PKP Jelenia Góra. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP Jelenia Góra online i kup bilet.

Usługi PKP

Na dworcu w miejscowości Jelenia Góra można poprosić o pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej. Dostępna jest również usługa tłumacza języka migowego. Dla osób z dużym bagażem jest możliwość zamówienia taksówki. Każda niezbędna informacja dostępna znajduje się na stronie pkp.info.pl

Wszystkie dane o biletach

Na dworcu Jelenia Góra jest możliwość kupienia biletów na przejazdy regionalne oraz międzynarodowe. Kasy biletowe są w tradycyjnej postaci okienek. W przypadku gdy kasy są zamknięte, bilet można kupić w biletomacie lub online za pomocą aplikacji. Bilet kupiony drogą elektroniczną różni się w swojej formie od tradycyjnego, ale jest tak samo ważny.

Toaleta dla matki z dzieckiem

Toalety na dworcu znajdują się w głównym budynku i są czynne całodobowo. Zostały wyposażone w bezdotykowe dozowniki do mydła i system ręczników wielopanelowych. Na dworcu Jelenia Góra znajdują się również pokoje dla matki z dzieckiem oraz dla osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 2181

Ostatnio przeglądane: 2024-06-16 14:28:38

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy