Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Wałbrzych Główny, Gdyńska 6 WałbrzychUlica: Gdyńska 6
Kod pocztowy: 58-300
Miejscowość: Wałbrzych
Gmina: Wałbrzych M.
Województwo: Dolnośląskie

Chcesz sprawdzić rozkład jazdy PKP Wałbrzych znajdującej się w powiecie Wałbrzych M. będącej częścią województwa Dolnośląskie? Niezbędne informacje podane są na stronie pkp.info.pl.

Świadczone usługi PKP Wałbrzych

Na dworcu PKP Wałbrzych jest możliwość wynajęcia powierzchni lub zorganizowania na dworcu wydarzenia oraz akcji marketingowej. W razie zagubionego bagażu można zwrócić się do punktu informacyjnego oraz ochrony. Można również zapytać o pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej.

Jak kupić bilet na dworcu Wałbrzych?

Na dworcu PKP Wałbrzych jest możliwość kupienia biletów na przejazdy regionalne oraz międzynarodowe. Kasy biletowe są w tradycyjnej postaci okienek. W przypadku gdy kasy są zamknięte, bilet można kupić w biletomacie lub online za pomocą aplikacji. Bez względu na wybraną formę zakupu biletu, pozostają one tak samo ważne. Informacje dotyczące ceny biletów znajdziesz w serwisie pkp.info.pl.

Dojazd do dworca PKP Wałbrzych

Dojazd do dworca PKP jest bardzo prosty i wygodny. Możliwe jest skorzystanie z różnych środków transportu, takich jak samochód, rower lub autobus. Jeśli jedzie się samochodem, można skorzystać z parkingu przed dworcem lub w pobliżu. Dla rowerzystów przygotowano specjalne stojaki na rowery. Wszystkie te opcje pozwalają na szybki i wygodny dojazd do dworca PKP nie tylko dla podróżnych, ale też mieszkańców miejscowości.


Liczba wyświetleń: 525

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:57:00

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy