Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Wrocław Leśnica, Rubczaka 20 WrocławUlica: Rubczaka 20
Kod pocztowy: 54-002
Miejscowość: Wrocław
Gmina: Wrocław-Fabryczna
Województwo: Dolnośląskie

Chcesz uzyskać informacje dotyczące dworca PKP Wrocław w powiecie Wrocław-Fabryczna w województwie Dolnośląskie? Potrzebne dane sprawdzisz na stronie pkp.info.pl.

Usługi dworaca PKP Wrocław

Na terenie dworca PKP Wrocław znajdują się skrytki dla podróżnych, gdzie można zostawić rzeczy i spokojnie opuścić dworzec. Należy pamiętać, że bagaż można zostawić na maksymalnie 72 godziny, po czym obsługa skrytek może go zarekwirować. Na dworcu znajduje się także punkt informacyjny, gdzie można zapytać o pomoc oraz znaleźć dane na temat o topografii miasta, komunikacji miejskiej oraz atrakcjach turystycznych.

Pomoc dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej

Dworzec PKP Wrocław spełnia funkcje przystępności dla osób niepełnosprawnych i osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Na dworcu nie znajdują się żadne bariery budowlane. W każdym miejscu, które tego wymaga zbudowano chodniki i podjazdy. Zamontowano również specjalne windy ułatwiające poruszanie się po terenie dworca.

Informacje o parkingu i dojeździe

Dworzec PKP Wrocław znajduje się niedaleko od centrum miasta, co znacznie ułatwia dojazd podróżnym. W niewielkiej odległości od dworca znajduje się przystanki komunikacji miejskiej, postoje taksówek oraz parking dla autobusów i samochodów.


Liczba wyświetleń: 350

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 05:08:08

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy