Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Malczyce, Dworcowa 7 MalczyceUlica: Dworcowa 7
Kod pocztowy: 55-320
Miejscowość: Malczyce
Gmina: Malczyce
Województwo: Dolnośląskie

Informacje o biletach, rozkładach jazdy i dostępności dworca PKP Malczyce. Sprawdź aktualności dotyczące dworca w Malczyce.

Dworzec Malczyce wszystkie świadczone usługi

Kasy i lokale usługowo-handlowe znajdują się na poziomie powierzchni, czyli na poziomie zerowym. Obsługa pasażerów odbywa się jednak na kilku poziomach. Pod ziemią znajduje się też parking z miejscami dla samochodów oraz dla rowerów. Również do dyspozycji podróżujących na dworcu PKP na terenie miasta Malczyce znajdują się sklepy i lokale gastronomiczne.

Dworzec Malczyce perony

Sprawdź swój numer peronu przed odjazdem na bilecie, który można zakupić na dworcu PKP Malczyce lub przez Internet. Alternatywną metodą będzie sprawdzenie numeru peronu na aktualnym rozkładzie jazdy. Najbliższe odjazdy ogłaszane są również za pomocą systemu głośników. W ten sposób podróżni nigdy nie muszą obawiać się, że znajdą się na niewłaściwym peronie.

Dojazd do dworca Malczyce

Jak dojechać do dworca PKP Malczyce? Wszystko zależy od okoliczności, w jakich znajdują się podróżni. Jeżeli mieszkają w tej samej miejscowości, mogą skorzystać z usług komunikacji miejskiej, taxi lub dotrzeć na dworzec swoim własnym pojazdem. Dla wygody podróżnych przygotowano przestronny parking. Jeżeli dworzec Malczyce jest tylko stacją przesiadkową, dojazd do niego nie będzie problemem – wybrany przewoźnik dowiezie pasażerów bezpośrednio na teren dworca Malczyce lub jego najbliższe okolice.


Liczba wyświetleń: 352

Ostatnio przeglądane: 2024-02-26 03:23:57

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy