Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Szklarska Poręba Górna, Dworcowa 10 Szklarska PorębaUlica: Dworcowa 10
Kod pocztowy: 58-580
Miejscowość: Szklarska Poręba
Gmina: Szklarska Poręba M.
Województwo: Dolnośląskie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w Szklarska Poręba w powiecie Szklarska Poręba M.? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Dworzec Szklarska Poręba oferowane usługi

Z dworca PKP Szklarska Poręba kursują pociągi, autobusy lokalne, krajowe oraz międzynarodowe. Dla podróżujących na dworcu znajduje się poczekalnia, a sam dworzec jest otwarty całodobowo. Obok dworca znajduje się duży parking samochodowy oraz bezpłatny parking rowerowy. Również dostępne są skrytki bagażowe, za które można płacić kartą lub gotówką. W głównej hali do dyspozycji podróżujących są punkty gastronomiczne i handlowe, kantor oraz bankomat.

Zakup biletów na dworcu Szklarska Poręba

Do podróżowania koleją niezbędny jest zakupiony bilet. Istnieje wiele metod zakupu biletu. Najpopularniejszą z nich jest zakup w okienku lub biletomacie na terenie dworca Szklarska Poręba. Alternatywną metodą, nie wymagającą wychodzenia z domu jest zakup biletu przez Internet. Dzięki temu podróżni mogą wybrać metodę najbardziej odpowiadającą im potrzebom.

Dojazd i parking

W sąsiedztwie dworca znajduje się kilka przystanków autobusowych, co znacząco ułatwia dojazd. Autobusy jeżdżą tam regularnie i zgodnie z rozkładem jazdy. Dla samochodów prywatnych pod samym dworcem PKP Szklarska Poręba znajduje się płatny, przestronny parking. Na parkingu również można zamówić taksówkę.


Liczba wyświetleń: 535

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 17:02:24

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy