Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Szczecin Główny, Kolumba Krzysztofa 2 SzczecinUlica: Kolumba Krzysztofa 2
Kod pocztowy: 70-035
Miejscowość: Szczecin
Gmina: M. Szczecin
Województwo: Zachodniopomorskie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w Szczecin w powiecie M. Szczecin? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Dworzec Szczecin oferowane usługi

Z dworca PKP Szczecin kursują pociągi, autobusy lokalne, krajowe oraz międzynarodowe. Dla podróżujących na dworcu znajduje się poczekalnia, a sam dworzec jest otwarty całodobowo. Obok dworca znajduje się duży parking samochodowy oraz bezpłatny parking rowerowy. Również dostępne są skrytki bagażowe, za które można płacić kartą lub gotówką. W głównej hali do dyspozycji podróżujących są punkty gastronomiczne i handlowe, kantor oraz bankomat.

Przydatne informacje o dworcu PKP Szczecin

Dla osób niepełnosprawnych jest możliwość otrzymania specjalnej pomocy na dworcu PKP Szczecin. Z tego względu warto zgłosić przejazd planując podróż, minimum 48 godzin przed odjazdem. Dla zgłoszenia potrzebne tylko wykonanie połączenia do zarządu dworca albo wypełnienie formularza, który znajduje się na oficjalnej stronie.

Parking dworzec PKP Szczecin

Przy Dworcu Głównym PKP znajduje się parking naziemny. Za bilet można zapłacić tylko gotówką w kasach automatycznych. Należy przygotować odliczoną sumę. Wjazd znajduje się ze strony głównego wejścia na dworzec. W przypadku pasażerów podróżujących bez własnego samochodu istnieje możliwość dojazdu na dworzec korzystając z komunikacji miejskiej.


Liczba wyświetleń: 680

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 13:35:51

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy