Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Boleszkowice, Wierutno 26 WierutnoUlica: Wierutno 26
Kod pocztowy: 74-407
Miejscowość: Wierutno
Gmina: Boleszkowice
Województwo: Zachodniopomorskie

Dworzec PKP Wierutno – informacje o rozkładzie jazdy, usługach, barierach budowlanych i dojeździe do dworca.

Dworzec Wierutno dostępne bilety

Na dworcu PKP Wierutno znajduje się kilka czynnych kas. Część sprzedaje bilety na pociągi regionalne, a część na Intercity. W przypadkach, gdy kasa została zamknięta lub pracownik udał się na krótką przerwę, można skorzystać się z biletomatu, ale obsługuje on tylko karty.

Informacje o dworcu PKP Wierutno

Dworzec PKP Wierutno spełnia wszystkie wymogi dla osób z niepełnosprawnością i osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Dostępne są chodniki i podjazdy dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózku. Przed przybyciem na teren dworca warto jednak skontaktować się z jego obsługą, by pracownicy byli przygotowani na udzielenie potrzebnej pomocy. W tym celu na stronie PKP należy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy. Osoby zainteresowane mogą przeczytać więcej na ten temat pkp.info.pl

Informacje o toaletach

Toalety na dworcu PKP Wierutno są czynne całodobowo i znajdują się obok peronu pierwszego. Wszystkie toalety są płatne, a dodatkowo w toaletach po drugiej stronie kas znajdują się płatne prysznice. Przystosowano również dodatkowe pomieszczenia dla osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 408

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:40:12

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy