Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Kamień Pomorski, Dworcowa 5 Kamień PomorskiUlica: Dworcowa 5
Kod pocztowy: 72-400
Miejscowość: Kamień Pomorski
Gmina: Kamień Pomorski M.
Województwo: Zachodniopomorskie

Chcesz sprawdzić rozkład jazdy PKP Kamień Pomorski znajdującej się w powiecie Kamień Pomorski M. będącej częścią województwa Zachodniopomorskie? Niezbędne informacje podane są na stronie pkp.info.pl.

Świadczone usługi PKP Kamień Pomorski

Na dworcu PKP Kamień Pomorski jest możliwość wynajęcia powierzchni lub zorganizowania na dworcu wydarzenia oraz akcji marketingowej. W razie zagubionego bagażu można zwrócić się do punktu informacyjnego oraz ochrony. Można również zapytać o pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej.

Dworzec PKP Kamień Pomorski informacje

Dla osób niepełnosprawnych przygotowano wiele usług pomocniczych na dworcu PKP Kamień Pomorski. Kupując bilet, obniżone okna w kasach ułatwiają komunikację między podróżnym a sprzedającym. Istnieje także możliwość uzyskania pomocy tłumacza migowego, który ułatwia kontakt pomiędzy pracownikiem kasy oraz słabosłyszącym klientem.

Parking dworzec PKP Kamień Pomorski

Przy Dworcu Głównym PKP znajduje się parking naziemny. Za bilet można zapłacić tylko gotówką w kasach automatycznych. Należy przygotować odliczoną sumę. Wjazd znajduje się ze strony głównego wejścia na dworzec. W przypadku pasażerów podróżujących bez własnego samochodu istnieje możliwość dojazdu na dworzec korzystając z komunikacji miejskiej.


Liczba wyświetleń: 539

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:55:56

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy