Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Kostrzyn Wielkopolski, Warszawska 11 KostrzynUlica: Warszawska 11
Kod pocztowy: 62-025
Miejscowość: Kostrzyn
Gmina: Kostrzyn M.
Województwo: Wielkopolskie

Informacje o dworcu PKP Kostrzyn. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP odjeżdżających z dworca Kostrzyn.

Dworzec PKP Kostrzyn – usługi

Usługi na dworcach PKP są skierowane do podróżnych, którzy często korzystają z kolei jako środka transportu. Dworzec PKP Kostrzyn oferuje szeroki zakres usług, w tym: sprzedaż biletów PKP, informację pasażerską, usługi bagażowe, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, kawiarnie i sklepy. Dworzec PKP Kostrzyn jest wyposażony w zaawansowane systemy informacyjne, w tym tablice rozkładów jazdy i ekrany dotykowe, aby ułatwić podróżnym orientację i planowanie trasy. Usługi na dworcach PKP są dostępne przez całą dobę, dzięki czemu podróżni mogą korzystać z nich o dowolnej porze.

Informacje dla pasażerów z niepełnosprawnościami

Kierownictwo dworca PKP Kostrzyn oferuje osobom niepełnosprawnym możliwość skorzystania pomocy specjalnego asystenta. Dotyczy to różnych poziomów dysfunkcji. Do pomocy wchodzi przemieszczanie się po dworcu, pokonywanie peronów, kładek, podziemnych przejść i innych ciągów komunikacyjnych.

Dojazd i parking

W sąsiedztwie dworca znajduje się kilka przystanków autobusowych, co znacząco ułatwia dojazd. Autobusy jeżdżą tam regularnie i zgodnie z rozkładem jazdy. Dla samochodów prywatnych pod samym dworcem PKP Kostrzyn znajduje się płatny, przestronny parking. Na parkingu również można zamówić taksówkę.


Liczba wyświetleń: 540

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 21:38:00

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy