Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Kościan, Dworcowa 1 KościanUlica: Dworcowa 1
Kod pocztowy: 64-000
Miejscowość: Kościan
Gmina: Kościan M.
Województwo: Wielkopolskie

Poprzez stronę pkp.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia jakie usługi oferuje mu dworzec PKP Kościan w powiecie Kościan M.. Na podanej stronie można znaleźć wszystkie interesujące nas informacje.

Oferowane usługi dworzec Kościan

Na terenie dworca PKP Kościan znajdują się skrytki dla podróżnych, gdzie można zostawić rzeczy i spokojnie opuścić dworzec. Należy pamiętać, że bagaż można zostawić na maksymalnie 72 godziny, po czym obsługa skrytek może go zarekwirować. Na dworcu jest infopunkt, gdzie można zapytać o pomocy oraz znaleźć informacją o topografii miasta, komunikacji oraz atrakcjach turystycznych. Wszystkie zainteresowane osoby mogą skorzystać ze strony pkp.info.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Informacje o dworcu PKP Kościan

Dworzec PKP Kościan spełnia wszystkie wymogi dla osób z niepełnosprawnością i osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Dostępne są chodniki i podjazdy dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózku. Przed przybyciem na teren dworca warto jednak skontaktować się z jego obsługą, by pracownicy byli przygotowani na udzielenie potrzebnej pomocy. W tym celu na stronie PKP należy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy. Osoby zainteresowane mogą przeczytać więcej na ten temat pkp.info.pl

Dojazd i parking

W sąsiedztwie dworca znajduje się kilka przystanków autobusowych, co znacząco ułatwia dojazd. Autobusy jeżdżą tam regularnie i zgodnie z rozkładem jazdy. Dla samochodów prywatnych pod samym dworcem PKP Kościan znajduje się płatny, przestronny parking. Na parkingu również można zamówić taksówkę.


Liczba wyświetleń: 457

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 15:12:47

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy