Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Kaliska Kujawskie, Dworcowa 21 KaliskaUlica: Dworcowa 21
Kod pocztowy: 87-840
Miejscowość: Kaliska
Gmina: Lubień Kujawski
Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Poprzez stronę pkp.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia jakie usługi oferuje mu dworzec PKP Kaliska w powiecie Lubień Kujawski. Na podanej stronie można znaleźć wszystkie interesujące nas informacje.

Oferowane usługi dworzec Kaliska

Na terenie dworca PKP Kaliska znajdują się skrytki dla podróżnych, gdzie można zostawić rzeczy i spokojnie opuścić dworzec. Należy pamiętać, że bagaż można zostawić na maksymalnie 72 godziny, po czym obsługa skrytek może go zarekwirować. Na dworcu jest infopunkt, gdzie można zapytać o pomocy oraz znaleźć informacją o topografii miasta, komunikacji oraz atrakcjach turystycznych. Wszystkie zainteresowane osoby mogą skorzystać ze strony pkp.info.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Jak kupić bilet na dworcu Kaliska?

Na dworcu PKP Kaliska jest możliwość kupienia biletów na przejazdy regionalne oraz międzynarodowe. Kasy biletowe są w tradycyjnej postaci okienek. W przypadku gdy kasy są zamknięte, bilet można kupić w biletomacie lub online za pomocą aplikacji. Bez względu na wybraną formę zakupu biletu, pozostają one tak samo ważne. Informacje dotyczące ceny biletów znajdziesz w serwisie pkp.info.pl.

Toalety na dworcu PKP Kaliska

Dla wszystkich chętnych na dworcu znajdują się ubikacje, a także jest możliwość za dodatkowe pieniądze wziąć prysznic. Dla matek z małym dzieckiem są specjalne pokoje, gdzie umieszczono przewijak. Są również oddzielne toalety dla osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 510

Ostatnio przeglądane: 2024-07-16 06:50:00

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy