Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Grudziądz, Dworcowa 40 GrudziądzUlica: Dworcowa 40
Kod pocztowy: 86-300
Miejscowość: Grudziądz
Gmina: M. Grudziądz
Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Chcesz uzyskać informacje dotyczące dworca PKP Grudziądz w powiecie M. Grudziądz w województwie Kujawsko-Pomorskie? Potrzebne dane sprawdzisz na stronie pkp.info.pl.

Usługi dworaca PKP Grudziądz

Na terenie dworca PKP Grudziądz znajdują się skrytki dla podróżnych, gdzie można zostawić rzeczy i spokojnie opuścić dworzec. Należy pamiętać, że bagaż można zostawić na maksymalnie 72 godziny, po czym obsługa skrytek może go zarekwirować. Na dworcu znajduje się także punkt informacyjny, gdzie można zapytać o pomoc oraz znaleźć dane na temat o topografii miasta, komunikacji miejskiej oraz atrakcjach turystycznych.

Dworzec Grudziądz - przydatne informacje dla osób z ograniczoną sprawnością fizyczną

Na dworcu głównym PKP Grudziądz jakość obsługi pasażerów niepełnosprawnych lub o ograniczonej zdolności poruszania się co roku jest wyższa. Aktualnie, taka osoba może poruszać się na całym terytorium dworca. W przypadku jakichkolwiek problemów można poprosić o pomocy u pracownika ochrony lub punktu informacyjnego.

Toaleta dla matki z dzieckiem

Toalety na dworcu znajdują się w głównym budynku i są czynne całodobowo. Zostały wyposażone w bezdotykowe dozowniki do mydła i system ręczników wielopanelowych. Na dworcu Grudziądz znajdują się również pokoje dla matki z dzieckiem oraz dla osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 628

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 12:35:15

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy