Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Kaliska, Dworcowa 3 KaliskaUlica: Dworcowa 3
Kod pocztowy: 83-260
Miejscowość: Kaliska
Gmina: Kaliska
Województwo: Pomorskie

Rozkład jazdy dworca PKP Kaliska w powiecie Kaliska w województwie [województwo]. Kup bilet na przejazd online.

Dostępne usługi na terenie dworca Kaliska

We wnętrzu dworca PKP w mieście Kaliska znajdują się kasy i biletomaty, gdzie można kupić bilet na miejscu. Dla tych, którzy czekają na pociąg, ciekawą atrakcją mogą być również sklepy, punkty gastronomiczne oraz punkty bookcrossing — czyli możliwość zabrania bezpłatnej książki w podróż. W przypadku wystąpienia, jakichkolwiek problemów związanych z podróżą, można zapytać o pomoc u ochrony lub punktu informacyjnego.

Wszystkie dane o biletach

Na dworcu Kaliska jest możliwość kupienia biletów na przejazdy regionalne oraz międzynarodowe. Kasy biletowe są w tradycyjnej postaci okienek. W przypadku gdy kasy są zamknięte, bilet można kupić w biletomacie lub online za pomocą aplikacji. Bilet kupiony drogą elektroniczną różni się w swojej formie od tradycyjnego, ale jest tak samo ważny.

Dojazd do dworca Kaliska

Jak dojechać do dworca PKP Kaliska? Wszystko zależy od okoliczności, w jakich znajdują się podróżni. Jeżeli mieszkają w tej samej miejscowości, mogą skorzystać z usług komunikacji miejskiej, taxi lub dotrzeć na dworzec swoim własnym pojazdem. Dla wygody podróżnych przygotowano przestronny parking. Jeżeli dworzec Kaliska jest tylko stacją przesiadkową, dojazd do niego nie będzie problemem – wybrany przewoźnik dowiezie pasażerów bezpośrednio na teren dworca Kaliska lub jego najbliższe okolice.


Liczba wyświetleń: 482

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 19:55:38

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy