Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Stare Pole, Sienkiewicza 1D Stare PoleUlica: Sienkiewicza 1D
Kod pocztowy: 82-220
Miejscowość: Stare Pole
Gmina: Stare Pole
Województwo: Pomorskie

Sprawdź aktualne informacje na temat dworca PKP Stare Pole. Dowiedz się jak kupić bilet na dworcu Stare Pole.

Wszystkie oferowane usługi PKP

Dworce kolejowe są co roku systematycznie modernizowane. Na dworcu PKP Stare Pole można znaleźć takie usługi jak na przykład bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Oprócz tego, czekając na pociąg, można odwiedzić drogerie, galanterie, punkty gastronomiczne oraz kupić coś do poczytania w prasie.

Zakup biletów na dworcu Stare Pole

W głównej sali można znaleźć kasy oraz biletomaty. W przypadku gdy nie ma możliwości kupić biletu w kasie, można to zrobić u konduktora lub przez stronę internetową. Aby dowiedzieć się, z jakiego peronu przyjeżdża pociąg, w głównym budynku dworcu umieszczono wiele plakatów, na których napisano gdzie i o której godzinie wyjeżdża pociąg. Obecnie rozkłady jazdy publikowane są także w formie elektronicznych tablic. Istnieje też możliwość sprawdzenia planowanej godziny odjazdu przez telefon na oficjalnej stronie dworca. Szczegółowe informacje dostępne na pkp.info.pl

Lokalizacja dworca PKP Stare Pole

Dworzec główny PKP Stare Pole znajduje się w miejscu dostępnym wieloma kanałami komunikacji. Niedaleko również można znaleźć dworzec autobusowy oraz przystanki MPK. Dworzec jest częścią ważnego węzła kolejowo — autobusowego. Dla podróżnych dojeżdżających na teren dworca samochodem przygotowano natomiast parking. Bez względu na preferowaną metodę podróży, dojazd do dworca PKP Stare Pole nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 429

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 17:00:33

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy