Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Pelplin, Dworcowa 7 PelplinUlica: Dworcowa 7
Kod pocztowy: 83-130
Miejscowość: Pelplin
Gmina: Pelplin M.
Województwo: Pomorskie

Chcesz uzyskać informacje dotyczące dworca PKP Pelplin w powiecie Pelplin M. w województwie Pomorskie? Potrzebne dane sprawdzisz na stronie pkp.info.pl.

Usługi dworaca PKP Pelplin

Na terenie dworca PKP Pelplin znajdują się skrytki dla podróżnych, gdzie można zostawić rzeczy i spokojnie opuścić dworzec. Należy pamiętać, że bagaż można zostawić na maksymalnie 72 godziny, po czym obsługa skrytek może go zarekwirować. Na dworcu znajduje się także punkt informacyjny, gdzie można zapytać o pomoc oraz znaleźć dane na temat o topografii miasta, komunikacji miejskiej oraz atrakcjach turystycznych.

Informacje o biletach na dworcu Pelplin

W kasach na dworcu Pelplin jest możliwość zakupu biletów regionalnych oraz Intercity. Od poniedziałku do piątku można kupić również bilety międzynarodowe. Dla wygody pasażerów przewidziano możliwość płatności kartą.

Toalety na dworcu Pelplin

Podróżni przebywający na terenie dworca Pelplin mogą skorzystać z toalet zlokalizowanych w bocznym korytarzu głównego budynku. Dostęp do toalet znacząco zwiększa komfort podróżowania i oczekiwania na kolejny pociąg w czasie przesiadki. Przygotowano również specjalne toalety dla matek z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 487

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 16:31:12

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy