Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Czarna Woda, Dworcowa 14 Czarna WodaUlica: Dworcowa 14
Kod pocztowy: 83-262
Miejscowość: Czarna Woda
Gmina: Czarna Woda
Województwo: Pomorskie

Interesują cię usługi, jakie oferuje PKP w Czarna Woda w powiecie Czarna Woda? Sprawdź dojazd, rozkład jazdy PKP i cennik.

Wszystkie dostępne usługi PKP Czarna Woda

Do dyspozycji podróżujących uruchomiono na dworcu kolejowym różne usługi. Najnowsza usługa, która wprowadzono na dworcach to rezerwacja i wypożyczenie samochodu, którym będzie można kontynuować podróż. Oprócz tego są jeszcze klasyczne usługi takie jak gastronomia, punkt ksero, kaplica, sprzedaż biletów na MPK oraz pociąg PKP , a także przechowywanie bagażu.

Przydatne informacje o dworcu PKP Czarna Woda

Dla osób niepełnosprawnych jest możliwość otrzymania specjalnej pomocy na dworcu PKP Czarna Woda. Z tego względu warto zgłosić przejazd planując podróż, minimum 48 godzin przed odjazdem. Dla zgłoszenia potrzebne tylko wykonanie połączenia do zarządu dworca albo wypełnienie formularza, który znajduje się na oficjalnej stronie.

Toalety na dworcu Czarna Woda

Podróżni przebywający na terenie dworca Czarna Woda mogą skorzystać z toalet zlokalizowanych w bocznym korytarzu głównego budynku. Dostęp do toalet znacząco zwiększa komfort podróżowania i oczekiwania na kolejny pociąg w czasie przesiadki. Przygotowano również specjalne toalety dla matek z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 469

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:59:43

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy