Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Szlachta, Dworcowa 2 SzlachtaUlica: Dworcowa 2
Kod pocztowy: 83-243
Miejscowość: Szlachta
Gmina: Osieczna
Województwo: Pomorskie

Chcesz dowiedzieć się więcej o aktualnych rozkładach jazdy, cenach biletów PKP i dostępności dworca Szlachta? Sprawdź najważniejsze informacje.

Dworzec Szlachta wszystkie dostępne usługi

Osoby przebywające na terenie dworca Szlachta mogą skorzystać z różnego rodzaju usług. Istnieje możliwość zakupu prasy, odwiedzenia lokalu gastronomicznego lub zakupu biletu. Dla podróżnych przygotowano także miejsce do przechowywania bagaży i punkt informacyjny, dzięki któremu mogą uzyskać cenne dane na temat miejscowości, w której się znajdują.

Jak kupić bilet na dworcu Szlachta?

Na dworcu PKP Szlachta jest możliwość kupienia biletów na przejazdy regionalne oraz międzynarodowe. Kasy biletowe są w tradycyjnej postaci okienek. W przypadku gdy kasy są zamknięte, bilet można kupić w biletomacie lub online za pomocą aplikacji. Bez względu na wybraną formę zakupu biletu, pozostają one tak samo ważne. Informacje dotyczące ceny biletów znajdziesz w serwisie pkp.info.pl.

Pokój dla matki z dzieckiem PKP Szlachta

Toaleta publiczna znajduje się na terenie hali głównej i jest czynna przez 24 godziny na dobę. Korzystając z toalety, jest również do dyspozycji prysznice, pomieszczenie przygotowane dla osób niepełnosprawnych oraz oddzielny pokój rodzica i dziecka.


Liczba wyświetleń: 432

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 18:52:51

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy