Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Gołubie Kaszubskie, Dworcowa 1 GołubieUlica: Dworcowa 1
Kod pocztowy: 83-316
Miejscowość: Gołubie
Gmina: Stężyca
Województwo: Pomorskie

Informacje o dworcu PKP Gołubie. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP odjeżdżających z dworca Gołubie.

Dworzec PKP Gołubie – usługi

Usługi na dworcach PKP są skierowane do podróżnych, którzy często korzystają z kolei jako środka transportu. Dworzec PKP Gołubie oferuje szeroki zakres usług, w tym: sprzedaż biletów PKP, informację pasażerską, usługi bagażowe, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, kawiarnie i sklepy. Dworzec PKP Gołubie jest wyposażony w zaawansowane systemy informacyjne, w tym tablice rozkładów jazdy i ekrany dotykowe, aby ułatwić podróżnym orientację i planowanie trasy. Usługi na dworcach PKP są dostępne przez całą dobę, dzięki czemu podróżni mogą korzystać z nich o dowolnej porze.

Pomoc dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej

Dworzec PKP Gołubie spełnia funkcje przystępności dla osób niepełnosprawnych i osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Na dworcu nie znajdują się żadne bariery budowlane. W każdym miejscu, które tego wymaga zbudowano chodniki i podjazdy. Zamontowano również specjalne windy ułatwiające poruszanie się po terenie dworca.

Toalety PKP Gołubie

Na dworcu jest całodobowo czynna toaleta. Znajduje się ona w bocznym korytarzu głównej sali i jest bezpłatna. Przygotowano również oddzielne pomieszczenia dla matek z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych, które poszerzono o szereg usprawnień.


Liczba wyświetleń: 411

Ostatnio przeglądane: 2024-04-16 01:13:46

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy