Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Smętowo, Dworcowa 13 Smętowo GraniczneUlica: Dworcowa 13
Kod pocztowy: 83-230
Miejscowość: Smętowo Graniczne
Gmina: Smętowo Graniczne
Województwo: Pomorskie

Poprzez stronę pkp.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia jakie usługi oferuje mu dworzec PKP Smętowo Graniczne w powiecie Smętowo Graniczne. Na podanej stronie można znaleźć wszystkie interesujące nas informacje.

Oferowane usługi dworzec Smętowo Graniczne

Na terenie dworca PKP Smętowo Graniczne znajdują się skrytki dla podróżnych, gdzie można zostawić rzeczy i spokojnie opuścić dworzec. Należy pamiętać, że bagaż można zostawić na maksymalnie 72 godziny, po czym obsługa skrytek może go zarekwirować. Na dworcu jest infopunkt, gdzie można zapytać o pomocy oraz znaleźć informacją o topografii miasta, komunikacji oraz atrakcjach turystycznych. Wszystkie zainteresowane osoby mogą skorzystać ze strony pkp.info.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Kasy biletowe PKP Smętowo Graniczne

Na terenie dworca PKP dostępnych jest kilka kas biletowych. Podróżni mogą dokonać w nich zakupu biletu z wyprzedzeniem przed odjazdem pociągu. Dostępne bilety dotyczą przejazdów pociągami Intercity lub innych, lokalnych przewoźników. W okienku można otrzymać również informacje na temat planowanej godziny odjazdu i peronu, z którego wyruszy pociąg.

Lokalizacja dworzec PKP Smętowo Graniczne

Dworzec PKP Smętowo Graniczne znajduje się w części miasta o rozbudowanej infrastrukturze transportowej. Z tego względu dojazd do dworca nie jest skomplikowany. Do dyspozycji turystów jest również dworzec autobusowy i MPK. Centrum miasta znajduje się w odległości zaledwie kilku minut pieszo.


Liczba wyświetleń: 653

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:35:33

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy