Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Hel, Dworcowa 1 HelUlica: Dworcowa 1
Kod pocztowy: 84-150
Miejscowość: Hel
Gmina: Hel M.
Województwo: Pomorskie

Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat usług oferowanych przez PKP, skorzystaj ze strony pkp.info.pl. Dostępnych jest na niej wiele przydanych informacji dotyczących dworca i biletów.

Dworzec Hel bilety

Kasa znajduje się w budynku głównym PKP Hel tuż po wejściu do niego. W kasach jest możliwość płatności nie tylko gotówką, ale i kartą. Samoobsługowe automaty biletowe można znaleźć obok kas, pracują oni całodobowo. Dzięki tym urządzeniom podróżni mogą szybko i wygodnie dokonać zakupu biletu na kolejny przejazd.

Wszystkie dane o biletach

Na dworcu Hel jest możliwość kupienia biletów na przejazdy regionalne oraz międzynarodowe. Kasy biletowe są w tradycyjnej postaci okienek. W przypadku gdy kasy są zamknięte, bilet można kupić w biletomacie lub online za pomocą aplikacji. Bilet kupiony drogą elektroniczną różni się w swojej formie od tradycyjnego, ale jest tak samo ważny.

Toalety na dworcu Hel

Podróżni przebywający na terenie dworca Hel mogą skorzystać z toalet zlokalizowanych w bocznym korytarzu głównego budynku. Dostęp do toalet znacząco zwiększa komfort podróżowania i oczekiwania na kolejny pociąg w czasie przesiadki. Przygotowano również specjalne toalety dla matek z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 533

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:57:13

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy