Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Otwock, Orla 1 OtwockUlica: Orla 1
Kod pocztowy: 05-400
Miejscowość: Otwock
Gmina: Otwock M.
Województwo: Mazowieckie

Informacje o dworcu PKP Otwock. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP odjeżdżających z dworca Otwock.

Dworzec PKP Otwock – usługi

Usługi na dworcach PKP są skierowane do podróżnych, którzy często korzystają z kolei jako środka transportu. Dworzec PKP Otwock oferuje szeroki zakres usług, w tym: sprzedaż biletów PKP, informację pasażerską, usługi bagażowe, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, kawiarnie i sklepy. Dworzec PKP Otwock jest wyposażony w zaawansowane systemy informacyjne, w tym tablice rozkładów jazdy i ekrany dotykowe, aby ułatwić podróżnym orientację i planowanie trasy. Usługi na dworcach PKP są dostępne przez całą dobę, dzięki czemu podróżni mogą korzystać z nich o dowolnej porze.

Informacje o biletach na dworcu Otwock

W kasach na dworcu Otwock jest możliwość zakupu biletów regionalnych oraz Intercity. Od poniedziałku do piątku można kupić również bilety międzynarodowe. Dla wygody pasażerów przewidziano możliwość płatności kartą.

Dojazd do dworca Otwock

Lokalizacja dworca PKP umożliwia podróżnym w łatwy sposób dostać się na peron, z którego odjeżdżają pociągi. Okolice dworca Otwock stanowią ważny punkt na trasie transportu miejskiego. Dla wygody pasażerów przystosowano również miejsce na postój taksówek.


Liczba wyświetleń: 773

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 22:10:05

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy