Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Pomniechówek, Modlińska 11 PomiechówekUlica: Modlińska 11
Kod pocztowy: 05-180
Miejscowość: Pomiechówek
Gmina: Pomiechówek
Województwo: Mazowieckie

Dzięki stronie pkp.info.pl klient może dowiedzieć się jakie usługi świadczy dworzec PKP w Pomiechówek w powiecie Pomiechówek. Uzyskaj najważniejsze informacje.

Dworzec PKP Pomiechówek lokalizacja

Dworzec, z którego odjeżdżają pociągi znajduje się w obszarze miasta, który jest dostępny dla wszystkich mieszkańców i podróżnych. Niedaleko leży dworzec autobusowy PKS. Do dworca można dostać się z każdego peronu za pomocą schodów oraz windy.

Rozkład jazdy PKP Pomiechówek

Aby dowiedzieć się, jaki jest aktualny rozkład jazdy pociągów PKP na dworcu Pomiechówek, wystarczy wejść do głównej części budynku. Wewnątrz przygotowano tablice informacyjne zawierające najważniejsze informacje o pociągach, takie jak godzina odjazdu, peron, z którego wyruszy pociąg oraz kierunek podróży. Rozkład jazdy można sprawdzić także w urządzeniu mobilnym przez Internet. PKP udostępnia informacje na temat planowanych przejazdów na oficjalnej stronie spółki.

Lokalizacja dworca PKP Pomiechówek

Dworzec główny PKP Pomiechówek znajduje się w miejscu dostępnym wieloma kanałami komunikacji. Niedaleko również można znaleźć dworzec autobusowy oraz przystanki MPK. Dworzec jest częścią ważnego węzła kolejowo — autobusowego. Dla podróżnych dojeżdżających na teren dworca samochodem przygotowano natomiast parking. Bez względu na preferowaną metodę podróży, dojazd do dworca PKP Pomiechówek nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 461

Ostatnio przeglądane: 2024-07-16 08:12:16

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy