Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Pilawa, Dworcowa 2 PilawaUlica: Dworcowa 2
Kod pocztowy: 08-440
Miejscowość: Pilawa
Gmina: Pilawa M.
Województwo: Mazowieckie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w Pilawa w powiecie Pilawa M.? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Dworzec Pilawa oferowane usługi

Z dworca PKP Pilawa kursują pociągi, autobusy lokalne, krajowe oraz międzynarodowe. Dla podróżujących na dworcu znajduje się poczekalnia, a sam dworzec jest otwarty całodobowo. Obok dworca znajduje się duży parking samochodowy oraz bezpłatny parking rowerowy. Również dostępne są skrytki bagażowe, za które można płacić kartą lub gotówką. W głównej hali do dyspozycji podróżujących są punkty gastronomiczne i handlowe, kantor oraz bankomat.

Dworzec Pilawa perony

Sprawdź swój numer peronu przed odjazdem na bilecie, który można zakupić na dworcu PKP Pilawa lub przez Internet. Alternatywną metodą będzie sprawdzenie numeru peronu na aktualnym rozkładzie jazdy. Najbliższe odjazdy ogłaszane są również za pomocą systemu głośników. W ten sposób podróżni nigdy nie muszą obawiać się, że znajdą się na niewłaściwym peronie.

Parking na dworcu Pilawa i dojazd

Dworzec kolejowy jest zintegrowany z miejski transportem publicznym. Taka lokalizacja dworca pozwala bez problemu dojechać podróżnemu z każdej części miasta za pomocy autobusu. Dla tych, kto przyjechał swoim samochodem — obok dworca PKP Pilawa znajduje się duży płatny parking.


Liczba wyświetleń: 849

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 04:36:13

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy