Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Życzyn, Podebłocie 192 TrojanówUlica: Podebłocie 192
Kod pocztowy: 08-455
Miejscowość: Trojanów
Gmina: Trojanów
Województwo: Mazowieckie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w Trojanów w powiecie Trojanów? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Dworzec Trojanów oferowane usługi

Z dworca PKP Trojanów kursują pociągi, autobusy lokalne, krajowe oraz międzynarodowe. Dla podróżujących na dworcu znajduje się poczekalnia, a sam dworzec jest otwarty całodobowo. Obok dworca znajduje się duży parking samochodowy oraz bezpłatny parking rowerowy. Również dostępne są skrytki bagażowe, za które można płacić kartą lub gotówką. W głównej hali do dyspozycji podróżujących są punkty gastronomiczne i handlowe, kantor oraz bankomat.

Jak kupić bilet na przejazd PKP?

Na terenie miasta Trojanów istnieje kilka metod na zakup biletu PKP. Standardową metodą jest kupno biletu w kasie biletowej. Podróżni mogą dokonać zakupu na wybrany przejazd, a także otrzymać informacje o planowanej godzinie odjazdu. Inną metodą jest zakup biletu w biletomacie na terenie dworca. W takiej sytuacji samodzielnie należy wybrać trasę i dokonać opłaty. Coraz większą popularność zdobywa jednak kupowanie biletów PKP przez Internet.

Lokalizacja dworzec PKP Trojanów

Dworzec PKP Trojanów znajduje się w części miasta o rozbudowanej infrastrukturze transportowej. Z tego względu dojazd do dworca nie jest skomplikowany. Do dyspozycji turystów jest również dworzec autobusowy i MPK. Centrum miasta znajduje się w odległości zaledwie kilku minut pieszo.


Liczba wyświetleń: 478

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 17:03:36

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy