Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Jasienica Mazowiecka, Przejazdowa 36 TłuszczUlica: Przejazdowa 36
Kod pocztowy: 05-240
Miejscowość: Tłuszcz
Gmina: Tłuszcz
Województwo: Mazowieckie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w Tłuszcz w powiecie Tłuszcz? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Dworzec Tłuszcz oferowane usługi

Z dworca PKP Tłuszcz kursują pociągi, autobusy lokalne, krajowe oraz międzynarodowe. Dla podróżujących na dworcu znajduje się poczekalnia, a sam dworzec jest otwarty całodobowo. Obok dworca znajduje się duży parking samochodowy oraz bezpłatny parking rowerowy. Również dostępne są skrytki bagażowe, za które można płacić kartą lub gotówką. W głównej hali do dyspozycji podróżujących są punkty gastronomiczne i handlowe, kantor oraz bankomat.

Dworzec PKP Tłuszcz informacje

Dla osób niepełnosprawnych przygotowano wiele usług pomocniczych na dworcu PKP Tłuszcz. Kupując bilet, obniżone okna w kasach ułatwiają komunikację między podróżnym a sprzedającym. Istnieje także możliwość uzyskania pomocy tłumacza migowego, który ułatwia kontakt pomiędzy pracownikiem kasy oraz słabosłyszącym klientem.

Parking dworzec PKP Tłuszcz

Przy Dworcu Głównym PKP znajduje się parking naziemny. Za bilet można zapłacić tylko gotówką w kasach automatycznych. Należy przygotować odliczoną sumę. Wjazd znajduje się ze strony głównego wejścia na dworzec. W przypadku pasażerów podróżujących bez własnego samochodu istnieje możliwość dojazdu na dworzec korzystając z komunikacji miejskiej.


Liczba wyświetleń: 396

Ostatnio przeglądane: 2024-06-16 13:04:12

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy