Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Warszawa Stadion, Zamoyskiego 16 WarszawaUlica: Zamoyskiego 16
Kod pocztowy: 03-801
Miejscowość: Warszawa
Gmina: Praga-Południe
Województwo: Mazowieckie

Sprawdź aktualne informacje na temat dworca PKP Warszawa. Dowiedz się jak kupić bilet na dworcu Warszawa.

Wszystkie oferowane usługi PKP

Dworce kolejowe są co roku systematycznie modernizowane. Na dworcu PKP Warszawa można znaleźć takie usługi jak na przykład bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Oprócz tego, czekając na pociąg, można odwiedzić drogerie, galanterie, punkty gastronomiczne oraz kupić coś do poczytania w prasie.

Sprawdź rozkład jazdy PKP Warszawa

Dobrze zaplanowana podróż z pewnością zwiększa komfort korzystania z usług Polskich Kolei Państwowych. Aby ograniczyć szansę spóźnienia się na pociąg, warto sprawdzić aktualny rozkład jazdy PKP. W tym celu wystarczy uruchomić przeglądarkę internetową i wyszukać dane dotyczące dworca Warszawa. Informacje o przyjazdach i odjazdach znajdują się także na terenie dworca.

Parking na dworcu PKP Warszawa

Na dworcu PKP znajduje się parking dla podróżnych. Na jego terenie są przeznaczone miejsca do parkowania autobusów, których przewoźnicy uzgodnili swój rozkład jazdy i zawarli umowę na rozmieszczenie autobusów na terenie dworca. Natomiast parking dla samochodów prywatnych jest płatny i monitorowany. Bez względu na preferowaną metodę transportu, dojazd do dworca Warszawa nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 511

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 21:22:11

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy