Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Pruszków, Sienkiewicza 2 PruszkówUlica: Sienkiewicza 2
Kod pocztowy: 05-800
Miejscowość: Pruszków
Gmina: Pruszków M.
Województwo: Mazowieckie

W celu sprawdzenia usług i cen oferowanych przez PKP znajdujący się w Pruszków w powiecie Pruszków M. należy odwiedzić stronę pkp.info.pl.

Informacje na temat dworca Pruszków

Dworzec PKP Pruszków jest otwarty przez całą dobę. W budynku znajdują się kasy biletowe, poczekalnia, sklepy, bary, restauracje, toalety, posterunki policji i komisariat Służby Ochrony Kolei. W budynku można znaleźć również skrytki na przechowanie bagażu.

Informacje dla osób niepełnosprawnych

Dla osób niepełnosprawnych jest możliwość otrzymania specjalnej pomocy na dworcu Pruszków. Z tego względu warto zgłosić przejazd planując podróż, minimum 48 godzin przed odjazdem. Dla zgłoszenia potrzebne tylko wykonanie połączenia do zarządu dworca albo wypełnienie formularza, który znajduje się na oficjalnej stronie. W ten sposób pracownicy zyskają wystarczającą ilość czasu by przygotować się na udzielenie potrzebnej pomocy.

Lokalizacja dworzec PKP Pruszków

Dworzec PKP Pruszków znajduje się w części miasta o rozbudowanej infrastrukturze transportowej. Z tego względu dojazd do dworca nie jest skomplikowany. Do dyspozycji turystów jest również dworzec autobusowy i MPK. Centrum miasta znajduje się w odległości zaledwie kilku minut pieszo.


Liczba wyświetleń: 604

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 19:58:20

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy