Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Bielsko-Biała Główna, Warszawska 2 Bielsko-BiałaUlica: Warszawska 2
Kod pocztowy: 43-300
Miejscowość: Bielsko-Biała
Gmina: M. Bielsko-Biała
Województwo: Śląskie

Interesują cię usługi, jakie oferuje PKP w Bielsko-Biała w powiecie M. Bielsko-Biała? Sprawdź dojazd, rozkład jazdy PKP i cennik.

Wszystkie dostępne usługi PKP Bielsko-Biała

Do dyspozycji podróżujących uruchomiono na dworcu kolejowym różne usługi. Najnowsza usługa, która wprowadzono na dworcach to rezerwacja i wypożyczenie samochodu, którym będzie można kontynuować podróż. Oprócz tego są jeszcze klasyczne usługi takie jak gastronomia, punkt ksero, kaplica, sprzedaż biletów na MPK oraz pociąg PKP , a także przechowywanie bagażu.

Dworzec Bielsko-Biała - przydatne informacje dla osób z ograniczoną sprawnością fizyczną

Na dworcu głównym PKP Bielsko-Biała jakość obsługi pasażerów niepełnosprawnych lub o ograniczonej zdolności poruszania się co roku jest wyższa. Aktualnie, taka osoba może poruszać się na całym terytorium dworca. W przypadku jakichkolwiek problemów można poprosić o pomocy u pracownika ochrony lub punktu informacyjnego.

Lokalizacja dworzec PKP Bielsko-Biała

Dworzec PKP Bielsko-Biała znajduje się w części miasta o rozbudowanej infrastrukturze transportowej. Z tego względu dojazd do dworca nie jest skomplikowany. Do dyspozycji turystów jest również dworzec autobusowy i MPK. Centrum miasta znajduje się w odległości zaledwie kilku minut pieszo.


Liczba wyświetleń: 492

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 13:27:56

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy