Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Częstochowa Stradom, Pułaskiego 114 CzęstochowaUlica: Pułaskiego 114
Kod pocztowy: 42-200
Miejscowość: Częstochowa
Gmina: M. Częstochowa
Województwo: Śląskie

Informacje o biletach, rozkładach jazdy i dostępności dworca PKP Częstochowa. Sprawdź aktualności dotyczące dworca w Częstochowa.

Dworzec Częstochowa wszystkie świadczone usługi

Kasy i lokale usługowo-handlowe znajdują się na poziomie powierzchni, czyli na poziomie zerowym. Obsługa pasażerów odbywa się jednak na kilku poziomach. Pod ziemią znajduje się też parking z miejscami dla samochodów oraz dla rowerów. Również do dyspozycji podróżujących na dworcu PKP na terenie miasta Częstochowa znajdują się sklepy i lokale gastronomiczne.

Dworzec Częstochowa perony

Sprawdź swój numer peronu przed odjazdem na bilecie, który można zakupić na dworcu PKP Częstochowa lub przez Internet. Alternatywną metodą będzie sprawdzenie numeru peronu na aktualnym rozkładzie jazdy. Najbliższe odjazdy ogłaszane są również za pomocą systemu głośników. W ten sposób podróżni nigdy nie muszą obawiać się, że znajdą się na niewłaściwym peronie.

Dojazd do dworca Częstochowa

Jak dojechać do dworca PKP Częstochowa? Wszystko zależy od okoliczności, w jakich znajdują się podróżni. Jeżeli mieszkają w tej samej miejscowości, mogą skorzystać z usług komunikacji miejskiej, taxi lub dotrzeć na dworzec swoim własnym pojazdem. Dla wygody podróżnych przygotowano przestronny parking. Jeżeli dworzec Częstochowa jest tylko stacją przesiadkową, dojazd do niego nie będzie problemem – wybrany przewoźnik dowiezie pasażerów bezpośrednio na teren dworca Częstochowa lub jego najbliższe okolice.


Liczba wyświetleń: 1186

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 23:59:04

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy