Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Poraj, 3-go Maja 1 PorajUlica: 3-go Maja 1
Kod pocztowy: 42-360
Miejscowość: Poraj
Gmina: Poraj
Województwo: Śląskie

Informacje o dworcu PKP Poraj. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP odjeżdżających z dworca Poraj.

Dworzec PKP Poraj – usługi

Usługi na dworcach PKP są skierowane do podróżnych, którzy często korzystają z kolei jako środka transportu. Dworzec PKP Poraj oferuje szeroki zakres usług, w tym: sprzedaż biletów PKP, informację pasażerską, usługi bagażowe, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, kawiarnie i sklepy. Dworzec PKP Poraj jest wyposażony w zaawansowane systemy informacyjne, w tym tablice rozkładów jazdy i ekrany dotykowe, aby ułatwić podróżnym orientację i planowanie trasy. Usługi na dworcach PKP są dostępne przez całą dobę, dzięki czemu podróżni mogą korzystać z nich o dowolnej porze.

Sprawdź rozkład jazdy PKP Poraj

Dobrze zaplanowana podróż z pewnością zwiększa komfort korzystania z usług Polskich Kolei Państwowych. Aby ograniczyć szansę spóźnienia się na pociąg, warto sprawdzić aktualny rozkład jazdy PKP. W tym celu wystarczy uruchomić przeglądarkę internetową i wyszukać dane dotyczące dworca Poraj. Informacje o przyjazdach i odjazdach znajdują się także na terenie dworca.

Dojazd i parking

W sąsiedztwie dworca znajduje się kilka przystanków autobusowych, co znacząco ułatwia dojazd. Autobusy jeżdżą tam regularnie i zgodnie z rozkładem jazdy. Dla samochodów prywatnych pod samym dworcem PKP Poraj znajduje się płatny, przestronny parking. Na parkingu również można zamówić taksówkę.


Liczba wyświetleń: 611

Ostatnio przeglądane: 2024-07-16 06:46:59

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy