Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Zabrze, Plac Dworcowy 7 ZabrzeUlica: Plac Dworcowy 7
Kod pocztowy: 41-800
Miejscowość: Zabrze
Gmina: M. Zabrze
Województwo: Śląskie

Możliwość sprawdzenia oferowanych usług dworca PKP Zabrze w powiecie M. Zabrze dostępna jest na stronie pkp.info.pl. Wszelkie możliwe informacje zamieszczono na powyższej stronie.

Dostępne usługi dworzec Zabrze

W głównej sali dworca PKP Zabrze można znaleźć kasy oraz biletomaty. W przypadku gdy nie ma możliwości kupić bilet w kasie, można to zrobić u konduktora oraz przez stronę internetową. Żeby znaleźć, z jakiego peronu odjeżdża pociąg, w głównym budynku dworcu znajduje się wiele plakatów stanowiących rozkład jazdy. Jest również możliwość sprawdzenia godzin odjazdów przez telefon na oficjalnej stronie dworca.

Dworzec Zabrze wszystkie niezbędne informacje

Po remoncie dworca PKP Zabrze zastosowano rozwiązania służące do usunięcia barier oraz poprawienia dostępności obiektów dworca dla osób z niepełnosprawnością. Z tego względu osoby niepełnosprawne mogą z łatwością poruszać się po terenie dworca, zakupić bilet i wsiąść do pociągu.

Toalety na dworcu PKP Zabrze

Dla wszystkich chętnych na dworcu znajdują się ubikacje, a także jest możliwość za dodatkowe pieniądze wziąć prysznic. Dla matek z małym dzieckiem są specjalne pokoje, gdzie umieszczono przewijak. Są również oddzielne toalety dla osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 1076

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 18:13:38

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy