Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Rybnik Niedobczyce, Jana Onufrego Zagłoby 1 RybnikUlica: Jana Onufrego Zagłoby 1
Kod pocztowy: 44-270
Miejscowość: Rybnik
Gmina: M. Rybnik
Województwo: Śląskie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w mieście Rybnik w powiecie M. Rybnik? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Usługi na dworcu PKP Rybnik

Na dworcu PKP znajdziesz szeroki wachlarz usług, które ułatwiają podróżowanie i zwiększają komfort podróży. W ofercie PKP są bilety kolejowe, w tym bilety elektroniczne, które można zakupić przez internet lub w kasie biletowej. Na dworcach znajdują się również automaty do biletów, które umożliwiają zakup biletu bez konieczności stania w kolejce.

Dla podróżnych, którzy chcą odpocząć przed podróżą, na dworcu są kawiarnie i restauracje, w których można zjeść posiłek lub skorzystać z usług baru. Są również sklepy z pamiątkami i kioski z gazetami, w których można zakupić prezent lub przeczytać aktualne wiadomości.

Kasy biletowe PKP Rybnik

Na terenie dworca PKP dostępnych jest kilka kas biletowych. Podróżni mogą dokonać w nich zakupu biletu z wyprzedzeniem przed odjazdem pociągu. Dostępne bilety dotyczą przejazdów pociągami Intercity lub innych, lokalnych przewoźników. W okienku można otrzymać również informacje na temat planowanej godziny odjazdu i peronu, z którego wyruszy pociąg.

Dojazd do dworca PKP Rybnik

Dojazd do dworca PKP jest bardzo prosty i wygodny. Możliwe jest skorzystanie z różnych środków transportu, takich jak samochód, rower lub autobus. Jeśli jedzie się samochodem, można skorzystać z parkingu przed dworcem lub w pobliżu. Dla rowerzystów przygotowano specjalne stojaki na rowery. Wszystkie te opcje pozwalają na szybki i wygodny dojazd do dworca PKP nie tylko dla podróżnych, ale też mieszkańców miejscowości.


Liczba wyświetleń: 382

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 15:44:06

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy