Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Panki, Dworcowa 17 PankiUlica: Dworcowa 17
Kod pocztowy: 42-140
Miejscowość: Panki
Gmina: Panki
Województwo: Śląskie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w Panki w powiecie Panki? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Dworzec Panki oferowane usługi

Z dworca PKP Panki kursują pociągi, autobusy lokalne, krajowe oraz międzynarodowe. Dla podróżujących na dworcu znajduje się poczekalnia, a sam dworzec jest otwarty całodobowo. Obok dworca znajduje się duży parking samochodowy oraz bezpłatny parking rowerowy. Również dostępne są skrytki bagażowe, za które można płacić kartą lub gotówką. W głównej hali do dyspozycji podróżujących są punkty gastronomiczne i handlowe, kantor oraz bankomat.

Pomoc dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej

Dworzec PKP Panki spełnia funkcje przystępności dla osób niepełnosprawnych i osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Na dworcu nie znajdują się żadne bariery budowlane. W każdym miejscu, które tego wymaga zbudowano chodniki i podjazdy. Zamontowano również specjalne windy ułatwiające poruszanie się po terenie dworca.

Parking na dworcu PKP Panki

Na dworcu PKP znajduje się parking dla podróżnych. Na jego terenie są przeznaczone miejsca do parkowania autobusów, których przewoźnicy uzgodnili swój rozkład jazdy i zawarli umowę na rozmieszczenie autobusów na terenie dworca. Natomiast parking dla samochodów prywatnych jest płatny i monitorowany. Bez względu na preferowaną metodę transportu, dojazd do dworca Panki nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 449

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:39:07

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy