Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Rybnik, Dworcowa 2 RybnikUlica: Dworcowa 2
Kod pocztowy: 44-200
Miejscowość: Rybnik
Gmina: M. Rybnik
Województwo: Śląskie

Sprawdź aktualne informacje na temat dworca PKP Rybnik. Dowiedz się jak kupić bilet na dworcu Rybnik.

Udogodnienia dla podróżnych na dworcu Rybnik

Usługi na dworcu PKP Rybnik to szeroki wachlarz możliwości dla podróżnych. Od sprzedaży biletów i udostępnienia informacji o rozkładzie jazdy, po usługi gastronomiczne i sklepy z pamiątkami. Dworzec PKP Rybnik oferuje również usługi bagażowe oraz możliwość wynajęcia sal konferencyjnych. Dodatkowo, na dworcu dostępne są usługi bankowe oraz punkty sprzedaży biletów na transport miejski. Dworzec PKP jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, oferuje dostępność dla wózków inwalidzkich oraz windy. Wszystkie usługi funkcjonują przez całą dobę, zapewniając wygodę i komfort podróży dla wszystkich pasażerów.

Informacje o dworcu PKP Rybnik

Na dworcu PKP Rybnik znajduje się wiele rozwiązań dla osób z niepełnosprawnością. Możliwa jest również pomoc ze strony obsługi stacji. Prośbę o pomoc można zapowiedzieć przed planowaną datą odjazdu lub poprzez skierowanie się do punktu informacyjnego.

Parking i dojazd do dworca Rybnik

Na dworcu PKP Rybnik znajduje się monitorowany całodobowo parking. Dodatkowo w pobliżu możliwe jest skorzystanie z przystanków autobusowych lub zamówienie taxi pod sam dworzec. Z tego względu zarówno mieszkańcy miejscowości, jak i podróżni mogą z łatwością dostać się na teren dworca i kontynuować podróż pociągiem.


Liczba wyświetleń: 1633

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 10:59:34

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy