Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Toruń Wschodni, Plac Fryderyka Skarbka 4 ToruńUlica: Plac Fryderyka Skarbka 4
Kod pocztowy: 87-100
Miejscowość: Toruń
Gmina: M. Toruń
Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Sprawdź aktualne informacje na temat dworca PKP Toruń. Dowiedz się jak kupić bilet na dworcu Toruń.

Udogodnienia dla podróżnych na dworcu Toruń

Usługi na dworcu PKP Toruń to szeroki wachlarz możliwości dla podróżnych. Od sprzedaży biletów i udostępnienia informacji o rozkładzie jazdy, po usługi gastronomiczne i sklepy z pamiątkami. Dworzec PKP Toruń oferuje również usługi bagażowe oraz możliwość wynajęcia sal konferencyjnych. Dodatkowo, na dworcu dostępne są usługi bankowe oraz punkty sprzedaży biletów na transport miejski. Dworzec PKP jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, oferuje dostępność dla wózków inwalidzkich oraz windy. Wszystkie usługi funkcjonują przez całą dobę, zapewniając wygodę i komfort podróży dla wszystkich pasażerów.

Sprawdź rozkład jazdy PKP Toruń

Dobrze zaplanowana podróż z pewnością zwiększa komfort korzystania z usług Polskich Kolei Państwowych. Aby ograniczyć szansę spóźnienia się na pociąg, warto sprawdzić aktualny rozkład jazdy PKP. W tym celu wystarczy uruchomić przeglądarkę internetową i wyszukać dane dotyczące dworca Toruń. Informacje o przyjazdach i odjazdach znajdują się także na terenie dworca.

Informacje o parkingu i dojeździe

Dworzec PKP Toruń znajduje się niedaleko od centrum miasta, co znacznie ułatwia dojazd podróżnym. W niewielkiej odległości od dworca znajduje się przystanki komunikacji miejskiej, postoje taksówek oraz parking dla autobusów i samochodów.


Liczba wyświetleń: 635

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 01:12:32

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy