Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Kowalewo Pomorskie, Dworzec Główny 4 Kowalewo PomorskieUlica: Dworzec Główny 4
Kod pocztowy: 87-410
Miejscowość: Kowalewo Pomorskie
Gmina: Kowalewo Pomorskie M.
Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Poprzez stronę pkp.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia jakie usługi oferuje mu dworzec PKP Kowalewo Pomorskie w powiecie Kowalewo Pomorskie M.. Na podanej stronie można znaleźć wszystkie interesujące nas informacje.

Oferowane usługi dworzec Kowalewo Pomorskie

Na terenie dworca PKP Kowalewo Pomorskie znajdują się skrytki dla podróżnych, gdzie można zostawić rzeczy i spokojnie opuścić dworzec. Należy pamiętać, że bagaż można zostawić na maksymalnie 72 godziny, po czym obsługa skrytek może go zarekwirować. Na dworcu jest infopunkt, gdzie można zapytać o pomocy oraz znaleźć informacją o topografii miasta, komunikacji oraz atrakcjach turystycznych. Wszystkie zainteresowane osoby mogą skorzystać ze strony pkp.info.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Informacje o dworcu PKP Kowalewo Pomorskie

Na dworcu PKP Kowalewo Pomorskie znajduje się wiele rozwiązań dla osób z niepełnosprawnością. Możliwa jest również pomoc ze strony obsługi stacji. Prośbę o pomoc można zapowiedzieć przed planowaną datą odjazdu lub poprzez skierowanie się do punktu informacyjnego.

Toalety na dworcu PKP Kowalewo Pomorskie

Dla wszystkich chętnych na dworcu znajdują się ubikacje, a także jest możliwość za dodatkowe pieniądze wziąć prysznic. Dla matek z małym dzieckiem są specjalne pokoje, gdzie umieszczono przewijak. Są również oddzielne toalety dla osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 528

Ostatnio przeglądane: 2024-06-14 11:51:14

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy