Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Duszniki-Zdrój, Kolejowa 19 Duszniki-ZdrójUlica: Kolejowa 19
Kod pocztowy: 57-340
Miejscowość: Duszniki-Zdrój
Gmina: Duszniki-Zdrój M.
Województwo: Dolnośląskie

Dzięki stronie pkp.info.pl klient może dowiedzieć się jakie usługi świadczy dworzec PKP w Duszniki-Zdrój w powiecie Duszniki-Zdrój M.. Uzyskaj najważniejsze informacje.

Dworzec PKP Duszniki-Zdrój lokalizacja

Dworzec, z którego odjeżdżają pociągi znajduje się w obszarze miasta, który jest dostępny dla wszystkich mieszkańców i podróżnych. Niedaleko leży dworzec autobusowy PKS. Do dworca można dostać się z każdego peronu za pomocą schodów oraz windy.

Jak kupić bilet na dworcu Duszniki-Zdrój?

Na dworcu PKP Duszniki-Zdrój jest możliwość kupienia biletów na przejazdy regionalne oraz międzynarodowe. Kasy biletowe są w tradycyjnej postaci okienek. W przypadku gdy kasy są zamknięte, bilet można kupić w biletomacie lub online za pomocą aplikacji. Bez względu na wybraną formę zakupu biletu, pozostają one tak samo ważne. Informacje dotyczące ceny biletów znajdziesz w serwisie pkp.info.pl.

Dojazd i parking

W sąsiedztwie dworca znajduje się kilka przystanków autobusowych, co znacząco ułatwia dojazd. Autobusy jeżdżą tam regularnie i zgodnie z rozkładem jazdy. Dla samochodów prywatnych pod samym dworcem PKP Duszniki-Zdrój znajduje się płatny, przestronny parking. Na parkingu również można zamówić taksówkę.


Liczba wyświetleń: 770

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:54:38

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy