Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Bardo Śląskie, Krakowska BardoUlica: Krakowska
Kod pocztowy: 57-256
Miejscowość: Bardo
Gmina: Bardo M.
Województwo: Dolnośląskie

Dworzec PKP Bardo – informacje o rozkładzie jazdy, usługach, barierach budowlanych i dojeździe do dworca.

Dworzec Bardo dostępne bilety

Na dworcu PKP Bardo znajduje się kilka czynnych kas. Część sprzedaje bilety na pociągi regionalne, a część na Intercity. W przypadkach, gdy kasa została zamknięta lub pracownik udał się na krótką przerwę, można skorzystać się z biletomatu, ale obsługuje on tylko karty.

Zakup biletów na dworcu Bardo

W głównej sali można znaleźć kasy oraz biletomaty. W przypadku gdy nie ma możliwości kupić biletu w kasie, można to zrobić u konduktora lub przez stronę internetową. Aby dowiedzieć się, z jakiego peronu przyjeżdża pociąg, w głównym budynku dworcu umieszczono wiele plakatów, na których napisano gdzie i o której godzinie wyjeżdża pociąg. Obecnie rozkłady jazdy publikowane są także w formie elektronicznych tablic. Istnieje też możliwość sprawdzenia planowanej godziny odjazdu przez telefon na oficjalnej stronie dworca. Szczegółowe informacje dostępne na pkp.info.pl

Dojazd i parking

W sąsiedztwie dworca znajduje się kilka przystanków autobusowych, co znacząco ułatwia dojazd. Autobusy jeżdżą tam regularnie i zgodnie z rozkładem jazdy. Dla samochodów prywatnych pod samym dworcem PKP Bardo znajduje się płatny, przestronny parking. Na parkingu również można zamówić taksówkę.


Liczba wyświetleń: 557

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 22:15:29

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy