Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Małowice Wołowskie, 52 Małowice


52
Kod pocztowy: 56-160
Miejscowość: Małowice
Gmina: Wińsko
Województwo: Dolnośląskie

Poprzez stronę pkp.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia jakie usługi oferuje mu dworzec PKP Małowice w powiecie Wińsko. Na podanej stronie można znaleźć wszystkie interesujące nas informacje.

Oferowane usługi dworzec Małowice

Na terenie dworca PKP Małowice znajdują się skrytki dla podróżnych, gdzie można zostawić rzeczy i spokojnie opuścić dworzec. Należy pamiętać, że bagaż można zostawić na maksymalnie 72 godziny, po czym obsługa skrytek może go zarekwirować. Na dworcu jest infopunkt, gdzie można zapytać o pomocy oraz znaleźć informacją o topografii miasta, komunikacji oraz atrakcjach turystycznych. Wszystkie zainteresowane osoby mogą skorzystać ze strony pkp.info.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Wszystkie dane o biletach

Na dworcu Małowice jest możliwość kupienia biletów na przejazdy regionalne oraz międzynarodowe. Kasy biletowe są w tradycyjnej postaci okienek. W przypadku gdy kasy są zamknięte, bilet można kupić w biletomacie lub online za pomocą aplikacji. Bilet kupiony drogą elektroniczną różni się w swojej formie od tradycyjnego, ale jest tak samo ważny.

Toaleta dla matki z dzieckiem

Toalety na dworcu znajdują się w głównym budynku i są czynne całodobowo. Zostały wyposażone w bezdotykowe dozowniki do mydła i system ręczników wielopanelowych. Na dworcu Małowice znajdują się również pokoje dla matki z dzieckiem oraz dla osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 503

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 21:17:36

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy