Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Strzelin, Bolka Świdnickiego 23/24 StrzelinUlica: Bolka Świdnickiego 23/24
Kod pocztowy: 57-100
Miejscowość: Strzelin
Gmina: Strzelin M.
Województwo: Dolnośląskie

Dzięki stronie pkp.info.pl klient może dowiedzieć się jakie usługi świadczy dworzec PKP w Strzelin w powiecie Strzelin M.. Uzyskaj najważniejsze informacje.

Dworzec PKP Strzelin lokalizacja

Dworzec, z którego odjeżdżają pociągi znajduje się w obszarze miasta, który jest dostępny dla wszystkich mieszkańców i podróżnych. Niedaleko leży dworzec autobusowy PKS. Do dworca można dostać się z każdego peronu za pomocą schodów oraz windy.

Dworzec Strzelin perony

Sprawdź swój numer peronu przed odjazdem na bilecie, który można zakupić na dworcu PKP Strzelin lub przez Internet. Alternatywną metodą będzie sprawdzenie numeru peronu na aktualnym rozkładzie jazdy. Najbliższe odjazdy ogłaszane są również za pomocą systemu głośników. W ten sposób podróżni nigdy nie muszą obawiać się, że znajdą się na niewłaściwym peronie.

Toaleta dla matki z dzieckiem

Toalety na dworcu znajdują się w głównym budynku i są czynne całodobowo. Zostały wyposażone w bezdotykowe dozowniki do mydła i system ręczników wielopanelowych. Na dworcu Strzelin znajdują się również pokoje dla matki z dzieckiem oraz dla osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 425

Ostatnio przeglądane: 2024-03-04 09:44:41

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy