Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Kraków Swoszowice, Kolejarzy 71 KrakówUlica: Kolejarzy 71
Kod pocztowy: 30-434
Miejscowość: Kraków
Gmina: Kraków-Podgórze
Województwo: Małopolskie

W celu sprawdzenia usług i cen oferowanych przez PKP znajdujący się w Kraków w powiecie Kraków-Podgórze należy odwiedzić stronę pkp.info.pl.

Informacje na temat dworca Kraków

Dworzec PKP Kraków jest otwarty przez całą dobę. W budynku znajdują się kasy biletowe, poczekalnia, sklepy, bary, restauracje, toalety, posterunki policji i komisariat Służby Ochrony Kolei. W budynku można znaleźć również skrytki na przechowanie bagażu.

Informacje o dworcu PKP Kraków

Dworzec PKP Kraków spełnia wszystkie wymogi dla osób z niepełnosprawnością i osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Dostępne są chodniki i podjazdy dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózku. Przed przybyciem na teren dworca warto jednak skontaktować się z jego obsługą, by pracownicy byli przygotowani na udzielenie potrzebnej pomocy. W tym celu na stronie PKP należy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy. Osoby zainteresowane mogą przeczytać więcej na ten temat pkp.info.pl

Parking dworzec PKP Kraków

Przy Dworcu Głównym PKP znajduje się parking naziemny. Za bilet można zapłacić tylko gotówką w kasach automatycznych. Należy przygotować odliczoną sumę. Wjazd znajduje się ze strony głównego wejścia na dworzec. W przypadku pasażerów podróżujących bez własnego samochodu istnieje możliwość dojazdu na dworzec korzystając z komunikacji miejskiej.


Liczba wyświetleń: 715

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:46:58

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy