Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Krynica-Zdrój, dr Henryka Ebersa 7/1 Krynica-ZdrójUlica: dr Henryka Ebersa 7/1
Kod pocztowy: 33-380
Miejscowość: Krynica-Zdrój
Gmina: Krynica-Zdrój M.
Województwo: Małopolskie

Informacje o dworcu PKP Krynica-Zdrój. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP odjeżdżających z dworca Krynica-Zdrój.

Dworzec PKP Krynica-Zdrój – usługi

Usługi na dworcach PKP są skierowane do podróżnych, którzy często korzystają z kolei jako środka transportu. Dworzec PKP Krynica-Zdrój oferuje szeroki zakres usług, w tym: sprzedaż biletów PKP, informację pasażerską, usługi bagażowe, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, kawiarnie i sklepy. Dworzec PKP Krynica-Zdrój jest wyposażony w zaawansowane systemy informacyjne, w tym tablice rozkładów jazdy i ekrany dotykowe, aby ułatwić podróżnym orientację i planowanie trasy. Usługi na dworcach PKP są dostępne przez całą dobę, dzięki czemu podróżni mogą korzystać z nich o dowolnej porze.

Dworzec PKP Krynica-Zdrój dla osób z niepełnosprawnością

Przez ostanie parę lat, władza dworców poprawiała ich dostępność dla osób niepełnosprawnych. Stosowane takie rozwiązania jak usunięcie barier. W ten moment osoba niepełnosprawna może sama bez pomocy poruszać się po całym dworcu bez jakichkolwiek problemów.

Lokalizacja dworca PKP Krynica-Zdrój

Dworzec główny PKP Krynica-Zdrój znajduje się w miejscu dostępnym wieloma kanałami komunikacji. Niedaleko również można znaleźć dworzec autobusowy oraz przystanki MPK. Dworzec jest częścią ważnego węzła kolejowo — autobusowego. Dla podróżnych dojeżdżających na teren dworca samochodem przygotowano natomiast parking. Bez względu na preferowaną metodę podróży, dojazd do dworca PKP Krynica-Zdrój nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 440

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 14:54:10

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy