Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Tarnów, Plac Dworcowy 3 TarnówUlica: Plac Dworcowy 3
Kod pocztowy: 33-100
Miejscowość: Tarnów
Gmina: M. Tarnów
Województwo: Małopolskie

Aby dowiedzieć się więcej na temat dworca PKP mieszczącego się w Tarnów w powiecie M. Tarnów sprawdź stronę pkp.info.pl. Dojazd do dworca PKP, oferowane usługi i ceny biletów.

Wszystkie świadczone usługi PKP Tarnów

Na Dworcu PKP Tarnów istnieje możliwość zakupu biletu w kasach oraz biletomatach. Podróżni mogą odwiedzić także drogerie oraz kawiarnie. Można nawet wysłać paczkę lub list. Poczta zapewnia ekspresową wysyłkę i dostarczanie paczki z dworca Tarnów. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów można zwrócić się do punktu informacyjnego.

Metody zakupu biletu PKP

Osoby przebywające na terenie miasta Tarnów mogą zdecydować się na jedną z trzech metod zakupu biletów PKP:

  • Zakup biletu w okienku,
  • Zakup biletu PKP w biletomacie,
  • Kupno biletu przez Internet.

Bez względu na wybraną metodę zakupu biletu, wszystkie z nich pozostają tak samo ważne. Każdy bilet posiada wyróżniający go numer, dzięki czemu możliwa będzie identyfikacja pasażera przez konduktora w czasie przejazdu.

Jak dojechać do dworca Tarnów?

Do dworca PKP Tarnów można dojechać na kilka sposobów. Jednym z najpopularniejszych jest komunikacja miejska, taka jak autobus lub tramwaj, która łączy dworzec z innymi częściami miasta. Innym sposobem jest dojazd samochodem, z którego można skorzystać z parkingu przy dworcu. Wreszcie, istnieje również możliwość dojazdu rowerem lub przejścia na teren dworca pieszo.


Liczba wyświetleń: 722

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 23:00:12

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy