Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Zdrody Nowe, Zdrody NoweKod pocztowy: 18-112
Miejscowość: Zdrody Nowe
Gmina: Poświętne
Województwo: Podlaskie

Informacje o biletach, rozkładach jazdy i dostępności dworca PKP Zdrody Nowe. Sprawdź aktualności dotyczące dworca w Zdrody Nowe.

Dworzec Zdrody Nowe wszystkie świadczone usługi

Kasy i lokale usługowo-handlowe znajdują się na poziomie powierzchni, czyli na poziomie zerowym. Obsługa pasażerów odbywa się jednak na kilku poziomach. Pod ziemią znajduje się też parking z miejscami dla samochodów oraz dla rowerów. Również do dyspozycji podróżujących na dworcu PKP na terenie miasta Zdrody Nowe znajdują się sklepy i lokale gastronomiczne.

Informacje o biletach

Na dworcu PKP Zdrody Nowe znajduje się kilka czynnych kas. Część sprzedaje bilety na pociągi lokalnych przewoźników, a pozostałe na Intercity. W przypadkach, gdy kasa została zamknięta lub pracownik udał się na krótką przerwę, można skorzystać się z biletomatu. Trzeba jednak pamiętać, że obsługuje on tylko karty.

Dojazd do dworca Zdrody Nowe

Jak dojechać do dworca PKP Zdrody Nowe? Wszystko zależy od okoliczności, w jakich znajdują się podróżni. Jeżeli mieszkają w tej samej miejscowości, mogą skorzystać z usług komunikacji miejskiej, taxi lub dotrzeć na dworzec swoim własnym pojazdem. Dla wygody podróżnych przygotowano przestronny parking. Jeżeli dworzec Zdrody Nowe jest tylko stacją przesiadkową, dojazd do niego nie będzie problemem – wybrany przewoźnik dowiezie pasażerów bezpośrednio na teren dworca Zdrody Nowe lub jego najbliższe okolice.


Liczba wyświetleń: 381

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 03:14:14

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy