Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Ostrowie Biebrzańskie, Jastrzębna PierwszaKod pocztowy: 16-310
Miejscowość: Jastrzębna Pierwsza
Gmina: Sztabin
Województwo: Podlaskie

Chcesz sprawdzić rozkład jazdy PKP Jastrzębna Pierwsza znajdującej się w powiecie Sztabin będącej częścią województwa Podlaskie? Niezbędne informacje podane są na stronie pkp.info.pl.

Świadczone usługi PKP Jastrzębna Pierwsza

Na dworcu PKP Jastrzębna Pierwsza jest możliwość wynajęcia powierzchni lub zorganizowania na dworcu wydarzenia oraz akcji marketingowej. W razie zagubionego bagażu można zwrócić się do punktu informacyjnego oraz ochrony. Można również zapytać o pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej.

Sprawdź rozkład jazdy PKP Jastrzębna Pierwsza

Dobrze zaplanowana podróż z pewnością zwiększa komfort korzystania z usług Polskich Kolei Państwowych. Aby ograniczyć szansę spóźnienia się na pociąg, warto sprawdzić aktualny rozkład jazdy PKP. W tym celu wystarczy uruchomić przeglądarkę internetową i wyszukać dane dotyczące dworca Jastrzębna Pierwsza. Informacje o przyjazdach i odjazdach znajdują się także na terenie dworca.

Parking przy dworcu Jastrzębna Pierwsza

Podróżni, którzy planują przyjechać na dworzec samochodem nie muszą obawiać się o pozostawienie swojego pojazdu bez nadzoru. W pobliżu dworca znajduje się przestronny parking, na którym można zostawić swój pojazd na czas podróży. Konieczne będzie jednak wniesienie odpowiedniej opłaty. Gdy postój będzie zaledwie tymczasowy, płatność będzie o wiele niższa. Wjazd samochodem na teren przy dworcu ułatwi jednak wypakowanie obszernych bagaży.


Liczba wyświetleń: 452

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:43:46

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy