Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Knyszyn, 128 Ruda


128
Kod pocztowy: 19-111
Miejscowość: Ruda
Gmina: Krypno
Województwo: Podlaskie

Rozkład jazdy dworca PKP Ruda w powiecie Krypno w województwie [województwo]. Kup bilet na przejazd online.

Dostępne usługi na terenie dworca Ruda

We wnętrzu dworca PKP w mieście Ruda znajdują się kasy i biletomaty, gdzie można kupić bilet na miejscu. Dla tych, którzy czekają na pociąg, ciekawą atrakcją mogą być również sklepy, punkty gastronomiczne oraz punkty bookcrossing — czyli możliwość zabrania bezpłatnej książki w podróż. W przypadku wystąpienia, jakichkolwiek problemów związanych z podróżą, można zapytać o pomoc u ochrony lub punktu informacyjnego.

Dworzec Ruda perony

Sprawdź swój numer peronu przed odjazdem na bilecie, który można zakupić na dworcu PKP Ruda lub przez Internet. Alternatywną metodą będzie sprawdzenie numeru peronu na aktualnym rozkładzie jazdy. Najbliższe odjazdy ogłaszane są również za pomocą systemu głośników. W ten sposób podróżni nigdy nie muszą obawiać się, że znajdą się na niewłaściwym peronie.

Informacje o dojeździe

Dojazd do dworca PKP Ruda jest możliwy z dwóch stron. Na każdej stronie znajdują się przystanki autobusowe oraz parkingi. Postój taxi znajduje się pod samym wejściem głównym do dworca. Z tego względu dojazd na teren dworca nie stanowi problemu zarówno dla turystów, jak i mieszkańców miasta Ruda.


Liczba wyświetleń: 390

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:45:32

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy