Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Kamienna Nowa, Kamienna NowaKod pocztowy: 16-200
Miejscowość: Kamienna Nowa
Gmina: Dąbrowa Białostocka
Województwo: Podlaskie

Chcesz dowiedzieć się więcej o aktualnych rozkładach jazdy, cenach biletów PKP i dostępności dworca Kamienna Nowa? Sprawdź najważniejsze informacje.

Dworzec Kamienna Nowa wszystkie dostępne usługi

Osoby przebywające na terenie dworca Kamienna Nowa mogą skorzystać z różnego rodzaju usług. Istnieje możliwość zakupu prasy, odwiedzenia lokalu gastronomicznego lub zakupu biletu. Dla podróżnych przygotowano także miejsce do przechowywania bagaży i punkt informacyjny, dzięki któremu mogą uzyskać cenne dane na temat miejscowości, w której się znajdują.

Zakup biletów na dworcu Kamienna Nowa

W głównej sali można znaleźć kasy oraz biletomaty. W przypadku gdy nie ma możliwości kupić biletu w kasie, można to zrobić u konduktora lub przez stronę internetową. Aby dowiedzieć się, z jakiego peronu przyjeżdża pociąg, w głównym budynku dworcu umieszczono wiele plakatów, na których napisano gdzie i o której godzinie wyjeżdża pociąg. Obecnie rozkłady jazdy publikowane są także w formie elektronicznych tablic. Istnieje też możliwość sprawdzenia planowanej godziny odjazdu przez telefon na oficjalnej stronie dworca. Szczegółowe informacje dostępne na pkp.info.pl

Informacje o toaletach

Toalety na dworcu PKP Kamienna Nowa są czynne całodobowo i znajdują się obok peronu pierwszego. Wszystkie toalety są płatne, a dodatkowo w toaletach po drugiej stronie kas znajdują się płatne prysznice. Przystosowano również dodatkowe pomieszczenia dla osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 406

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:33:19

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy