Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Łódź Kaliska, Karolewska 55 ŁódźUlica: Karolewska 55
Kod pocztowy: 94-023
Miejscowość: Łódź
Gmina: Łódź-Polesie
Województwo: Łódzkie

Informacje o biletach, rozkładach jazdy i dostępności dworca PKP Łódź. Sprawdź aktualności dotyczące dworca w Łódź.

Dworzec Łódź wszystkie świadczone usługi

Kasy i lokale usługowo-handlowe znajdują się na poziomie powierzchni, czyli na poziomie zerowym. Obsługa pasażerów odbywa się jednak na kilku poziomach. Pod ziemią znajduje się też parking z miejscami dla samochodów oraz dla rowerów. Również do dyspozycji podróżujących na dworcu PKP na terenie miasta Łódź znajdują się sklepy i lokale gastronomiczne.

Informacje o biletach

Na dworcu PKP Łódź znajduje się kilka czynnych kas. Część sprzedaje bilety na pociągi lokalnych przewoźników, a pozostałe na Intercity. W przypadkach, gdy kasa została zamknięta lub pracownik udał się na krótką przerwę, można skorzystać się z biletomatu. Trzeba jednak pamiętać, że obsługuje on tylko karty.

Dojazd do dworca Łódź

Jak dojechać do dworca PKP Łódź? Wszystko zależy od okoliczności, w jakich znajdują się podróżni. Jeżeli mieszkają w tej samej miejscowości, mogą skorzystać z usług komunikacji miejskiej, taxi lub dotrzeć na dworzec swoim własnym pojazdem. Dla wygody podróżnych przygotowano przestronny parking. Jeżeli dworzec Łódź jest tylko stacją przesiadkową, dojazd do niego nie będzie problemem – wybrany przewoźnik dowiezie pasażerów bezpośrednio na teren dworca Łódź lub jego najbliższe okolice.


Liczba wyświetleń: 521

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 12:24:48

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy