Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Sierakowice, Sierakowice LeweKod pocztowy: 96-100
Miejscowość: Sierakowice Lewe
Gmina: Skierniewice
Województwo: Łódzkie

Aktualne informacje o dworcu PKP Sierakowice Lewe. Sprawdź rozkład jazdy pociągów odjeżdżających z dworca Sierakowice Lewe. Kup bilet na przejazd pociągiem PKP.

Usługi oferowane na terenie dworca Sierakowice Lewe

Dworzec PKP to nie tylko miejsce, gdzie można kupić bilet na pociąg, ale również miejsce, gdzie można skorzystać z różnych usług. Na terenie dworca Sierakowice Lewe znajdują się różnego rodzaju punkty gastronomiczne. Dostępne są także punkty usługowe, takie jak bankomaty, maszyny do sprzedaży biletów oraz kioski z prasą. Dworzec PKP Sierakowice Lewe oferuje również usługi przechowywania bagażu oraz wypożyczalnię rowerów. Dzięki temu można zaplanować swoją podróż, zjeść coś smacznego i załatwić inne sprawy bez wychodzenia z budynku dworca.

Informacje o dworcu PKP Sierakowice Lewe

Dworzec PKP Sierakowice Lewe spełnia wszystkie wymogi dla osób z niepełnosprawnością i osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Dostępne są chodniki i podjazdy dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózku. Przed przybyciem na teren dworca warto jednak skontaktować się z jego obsługą, by pracownicy byli przygotowani na udzielenie potrzebnej pomocy. W tym celu na stronie PKP należy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy. Osoby zainteresowane mogą przeczytać więcej na ten temat pkp.info.pl

Parking na dworcu Sierakowice Lewe i dojazd

Dworzec kolejowy jest zintegrowany z miejski transportem publicznym. Taka lokalizacja dworca pozwala bez problemu dojechać podróżnemu z każdej części miasta za pomocy autobusu. Dla tych, kto przyjechał swoim samochodem — obok dworca PKP Sierakowice Lewe znajduje się duży płatny parking.


Liczba wyświetleń: 459

Ostatnio przeglądane: 2024-07-16 06:48:31

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy